Gmina Raciechowice

Wysoka frekwencja na wyborach = 2,5 mln zł

Ocena 0/5

Drodzy mieszkańcy Gminy Raciechowice!

Z całego serca apeluję o wzięcie udziału w wyborach parlamentarnych w dniu 15 października 2023  r.

Po przekroczeniu 60% frekwencji gmina nasza otrzyma z funduszy rządowych kwotę 250 tysięcy złotych z przeznaczeniem na działalność orkiestry gminnej oraz Kół Gospodyń Wiejskich, a także 250 tys. zł na działalność klubów sportowych.

Gmina otrzyma również kwotę 1 mln zł na wydatki w tzw. „budżecie obywatelskim” do wykorzystania na najpilniejsze potrzeby społeczne w gminie oraz drugi milion złotych na remizę OSP, jeżeli osiągnie najwyższą frekwencję w powiecie.

Nie zmarnujmy tej szansy!   

Wójt Gminy Raciechowice
Wacław Żarski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności