Gmina Raciechowice

Koło Gospodyń Wiejskich w Gruszowie z nową świetlicą

Ocena 0/5

We wtorek, 20 listopada br., członkinie KGW w Gruszowie świętowały – uroczyście otwarły swoją nową siedzibę. Jak podkreślała pani Janina Nowak – przewodnicząca koła, z pomocą gminy udało się stworzyć miejsce służące nie tylko spotkaniom, ale także twórczej aktywności. W odnowionym i zmodernizowanym pomieszczeniu, wyposażonym w sprzęt, który panie zgromadziły, wygrywając w wielu konkursach (podczas dożynek, Święta jabłka i Gruszki) będzie można realizować warsztaty, w tym zajęcia kulinarne, przygotowywać potrawy na uroczystości i lokalne wydarzenia.

W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Raciechowice Robert Żurek, Przewodnicząca Rady Gminy Raciechowice Aleksandra Raźny, radni Jolanta Kuśnierz i Piotr Zdebski, sołtys Roman Kurek, zarząd OSP w Gruszowie – wszyscy deklarowali współprace z KGW i wsparcie w realizacji ich inicjatyw.

Otwarcie nowej siedziby KGW było tez okazją do serdecznych podziękowań dla pani Zofii Murzyn, która przez 46 lat pełniła funkcję przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Gruszowie, dbając o rozwój KGW i aktywnie działając na rzecz lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć

3b744ff3-b4c9-4e09-93e5-c3a6c1c6f025 97e480c6-abad-4208-98a2-d49db8d17e72 a8827da0-d81e-485e-afd1-4b29e482fbb6 f36fc059-d019-4c52-bda1-4418e68899b2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności