Gmina Raciechowice

Halowy turniej piłki nożnej młodzieżowych drużyn pożarniczych

Ocena 0/5

W dniu 29.03.2025r. w Wiśniowej odbył się XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej MDP z terenu powiatu Myślenickiego. W turnieju wzięło udział 12 drużyn podzielonych na 4 grupy . Gminę Raciechowice reprezentowała MDP Raciechowice.

Niestety MDP Raciechowice trafiło do bardzo silnej grupy ( z laureatami 2 i 3 miejsca) i pomimo solidnej gry nie liczyli się w walce o podium.

Gratulacje dla całej drużyny oraz opiekunów za przygotowanie, zaangażowanie, poświęcony czas i reprezentowanie Gminy Raciechowice w zawodach powiatowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności