Gmina Raciechowice

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty

Ocena 0/5

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Przedszkola, Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Administracji i Obsługi.

nauczyciel


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty, zwracam się do Was, szanowni Państwo, z wyrazami szacunku za Wasz trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży, które są naszym największym narodowym skarbem.

To dzięki Wam, wielu młodych ludzi poznaje siebie i swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje, znajduje motywację do zmagania się ze swoimi słabościami.

W dzisiejszej, niełatwej rzeczywistości, to właśnie Wy stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców, odkrywanie pięknych aspektów życia i otaczającego świata.

Wasza mądrość stanowi ważny punkt odniesienia dla młodego pokolenia – jesteście nie tylko przewodnikami po tajnikach wiedzy, ale także coraz częściej wyznacznikiem granic i zasad, ostoją w trudnych chwilach.

Codziennie bierzecie odpowiedzialność za przyszłość Waszych podopiecznych a tym samym za wybór właściwych dróg życiowych.

Mamy świadomość, że czasem efekty pracy nauczyciela widoczne są dopiero po latach, ale dziś Wam gorąco dziękuję za każdy dzień, za godziny spędzone na przygotowaniu lekcji, za dobroć i cierpliwość jaką okazujecie swoim uczniom.

W dniu Waszego święta życzę Wam, Szanowni Państwo, radości i satysfakcji
z pracy, dumy z wychowanków i powodzenia w życiu osobistym.

 

Z wyrazami szacunku i poważania

 

 

Robert Żurek                                                               

Przewodniczący Rady Gminy Raciechowice   

 

Wacław Żarski

Wójt Gminy Raciechowice

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności