Gmina Raciechowice

Wsparcie za najwyższą frekwencję wyborczą

Ocena 0/5

Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy 1 000 000 zł na wsparcie dla czterech gmin z naszego regionu, które osiągną najwyższą frekwencję wyborczą! 
- 400 tys. zł – dla gminy z najwyższą frekwencją
- 300 tys. zł – dla drugiej
- 200 tys. zł – dla trzeciej
- 100 tys. zł – dla czwartej
Środki będzie można przeznaczyć m.in. na:
- działania kulturalne, sportowe, turystyczne i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży,
- inwestycje służące mieszkańcom.
Im wyższa frekwencja – tym silniejsza demokracja! Pokażmy, że Małopolska potrafi!
Gminy mogą składać wnioski do 30 czerwca 2025 r.
Informacja za: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć

500959578_1117825723719677_7790740141074904497_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności