Gmina Raciechowice

Pierwszy dzień wiosny

Ocena 4/5

Urząd Gminy Raciechowice wraz z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Raciechowicach przywitał pierwszy dzień wiosny nasadzeniem drzew na terenie Gminy Raciechowice. W akcje pt. „Zadbajmy o czyste powietrze, zasadźmy więcej drzew” włączyli się Wójt Gminy Raciechowice – Wacław Żarski, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Raciechowicach – Agnieszka Podsiadło, uczniowie oraz nauczyciele. Sadzonki Dębu i Lipy zostały podarowane przez Nadleśnictwo Myślenice.

IMG-20230321-WA0021 IMG-20230321-WA0022 IMG-20230321-WA0023 IMG-20230321-WA0024 IMG-20230321-WA0025 IMG-20230321-WA0026 IMG-20230321-WA0027 IMG-20230321-WA0028 IMG-20230321-WA0029 IMG-20230321-WA0030 IMG-20230321-WA0031 IMG-20230321-WA0032 IMG-20230321-WA0033
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności