Gmina Raciechowice

GOKiS Raciechowice zaprasza na zimowisko

Ocena 0/5

W pierwszym tygodniu ferii, tj. od 20 do 24 stycznia, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu organizuje zimowisko dla dzieci i młodzieży. Jak zapewnia organizator, będzie to czas aktywny, radosny i bezpieczny, okazja do nawiązania nowych przyjaźni, rozwijania pasji i spędzenia ferii w inspirującym otoczeniu.

Program zimowiska:

- odkrywanie tajemnic podziemnych korytarzy w Kopalni Soli,

- sport, zabawa i mnóstwo śmiechu – basen oraz łyżwy,

- smaczna lekcja historii w Muzeum Obwarzanka w Krakowie,

- chwila relaksu z ulubionymi bohaterami w kinie,

- kreatywne warsztaty, gry i zabawy dla dzieci.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły i zapisy w siedzibie GOKiS Raciechowice lub pod numerem telefonu: 530 186 408

UWAGA! Wpłaty – 500 zł – do 15.01.2025 r. do 17.01.25.

dokumenty dostępne na stronie: https://www.gokisraciechowice.com/about-5

zimowisko 

Pliki do pobrania:

zimowisko.jpg
Format: jpg, 87.75 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności