Gmina Raciechowice

Gmina Raciechowice w drugim etapie konkursu „Rozwiń Swoją Gminę”

Ocena 0/5

1 października w Krakowie odbyła się uroczysta gala „Rozwiń swoją Gminę”, podczas której ogłoszone zostały wyniki prestiżowego konkursu „Edukacyjna Gmina Małopolski 2025”. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli samorządów, instytucji kultury oraz środowisk edukacyjnych z całego regionu. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 35 gmin z Małopolski, w tym nasza Gmina Raciechowice, która znalazła się w gronie najbardziej aktywnych i innowacyjnych jednostek samorządowych. W gali uczestniczyli Wójt Gminy Robert Żurek, oraz Anna Kucaba z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, reprezentując lokalną społeczność i podkreślając znaczenie inwestycji w rozwój edukacji, kultury i integracji mieszkańców. Konkurs „Edukacyjna Gmina Małopolski” promuje samorządy, które podejmują skuteczne działania na rzecz podnoszenia jakości edukacji, wspierania talentów i tworzenia nowoczesnych przestrzeni rozwoju dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy z pasją uczestniczą w zajęciach i tym, którzy wierzą, że rozwijać można się na każdym etapie życia. Z radością zapraszamy na kolejne spotkania w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu.

0c235116-bb60-4a3e-b141-66eecba8482f 99d0d986-ee51-471e-9e96-383eba7f454d 558302701_1416177189964359_2014426600772044792_n b4d29611-e8e9-4780-a7b3-767aaac3d15c dd2f8ab7-e5b2-4a9a-8dcf-9e4145750c74
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności