Gmina Raciechowice

Awanse zawodowe nauczycieli

Ocena 0/5
Kolejni nauczyciele z awansem zawodowym. Czworo nauczycieli z placówek oświatowych Gminy Raciechowice, zdobyło awanse na stopień nauczyciela mianowanego.
Postępowanie egzaminacyjne przeprowadzono 18 i 25 sierpnia.
Awans zawodowy uzyskali:
- Bożena Beluch (Szkoła Muzyczna I stopnia w Czasławiu)
- Klaudia Jamka (Szkoła Podstawowa w Raciechowicach)
- Joanna Majka ( Żłobek i Przedszkole Tęczowa Kraina)
- Łukasz Giergiel ( Szkoła Muzyczna I stopnia w Czasławiu)
30 sierpnia nauczyciele, którzy zdobyli awans spotkali się z Wójtem Gminy Raciechowice – Wacławem Żarskim, by otrzymać akt nadania awansu. Wójt złożył wszystkim awansowanym gratulację, życząc dalszego rozwoju i sukcesów zawodowych.
awans nauczycieli
awans nauczycieli
awans nauczycieli
awans nauczycieli
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności