Gmina Raciechowice

Akcja „Sadzimy tlen”

Ocena 0/5

Galeria zdjęć

Akcja „Sadzimy tlen”

Zespół Szkolno Przedszkolny w Gruszowie zainicjował i zorganizował akcję „Sadzimy tlen”.
Zadanie polega na posadzeniu drzew na terenie przyszkolnym (lub innym wyznaczonym miejscu) . Oprócz tego uczestnicy zobowiązani są do organizacji wydarzenia w szkole promującego idę sadzenia drzew.
Dziś wspólnie ze społecznością szkolną wspomniane drzewa sadził Wójt Wacław Żarski, Ekodoradca Jerzy Tymczyszyn oraz Włodzimierz Żóławiński – łowczy koła łowieckiego.
W akcję zaangażowane były wszystkie klasy z szkoły w Gruszowie. W sumie na terenie przyszkolnym posadzono  ok. 10 drzew i krzewów. Gratulujemy zaangażowania i promocję ekologicznych działań. 


Sadzenie drzew jest osią programu „SADZIMY TLEN”.
W ten ciekawy projekt zaangażować mogą się szkoły, przedszkola, osoby prywatne, firmy czy stowarzyszenia. Zachęcamy do udziału w akcji.
Więcej informacji na stronie
https://sadzimytlen.pl/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności