20 stycznia po raz kolejny na ternie naszej gminy, przy Gokis Raciechowice zostanie przeprowadzone bezpłatne badania wzroku dla wszystkich chętnych. Więcej informacji na plakacie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!