Gmina Raciechowice

KOMPOSTUJESZ – ZYSKUJESZ! Przypomnienie o konieczności złożenia ankiety

Ocena 0/5

Osobom, które skorzystały z programu „Kompostujesz – zyskujesz!”, przypominamy o konieczności złożenia do 31.01.2025 r. ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym. Formularz jest dostępny do pobrania na stronie internetowej Urzędu Gminy w Raciechowicach, można także wypełnić ten, który był dołączony do umowy użyczenia kompostownika.

Ankiety można złożyć na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Raciechowice.

Pliki do pobrania:

ankieta_kompostowniki_2025.docx
Format: docx, 18.5 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności