Wykaz numerów telefonów

Jednostka Imię i nazwisko Telefon Email Pokój  
Wójt Gminy Wacław Żarski 12 37 25 203 waclaw.zarski@raciechowice.pl 1  
Sekretarz Halina Adamska-Jędrzejczyk 12 37 25 216 halina.adamska@raciechowice.pl 2  
Sekretariat Faks 12 37 25 200 sekretariat@raciechowice.pl 4  
Zofia Oleś 12 37 25 203 zofia.oles@raciechowice.pl 2  
Skarbnik Anna Wach 12 37 25 223 anna.wach@raciechowice.pl 23  
Referat Finansowy Alicja Baran 12 37 25 224 alicja.baran@raciechowice.pl 16  
Kinga Hojoł-Zelek 12 37 25 220 kinga.hojol@raciechowice.pl 24  
Maria Knapik 12 37 25 227 maria.knapik@raciechowice.pl 23  
Agnieszka Kurek 12 37 25 229 agnieszka.kurek@raciechowice.pl 10  
Magdalena Orzechowska 12 37 25 230 magdalena.orzechowska@raciechowice.pl 23  
Jadwiga Śliwa 12 37 25 221 jadwiga.sliwa@raciechowice.pl 24  
Referat Organizacyjno-Administracyjny Grażyna Dudzik 12 37 25 201 dorota.dudzik@raciechowice.pl 4  
Magdalena Kalemba 12 37 25 256 administrator@raciechowice.pl 19  
Paweł Krawczyk 12 37 25 231 administrator@raciechowice.pl 5  
Studziński Tomasz 123725232 tomasz.studzinski@raciechowice.pl  
Urząd Stanu Cywilnego Adam Franiak 12 37 25 218 adam.franiak@raciechowice.pl 25  
Danuta Kurek 12 37 25 217 danuta.kurek@raciechowice.pl 26  
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Agnieszka Domanik 12 37 25 212 agnieszka.domanik@raciechowice.pl GOPS  
Marta Matuszyk 12 37 25 203 marta.matuszyk@raciechowice.pl GOPS  
Elżbieta Pazdur 12 37 25 243 elzbieta.pazdur@raciechowice.pl GOPS  
Barbara Romanczyk 12 37 25 211 barbara.romanczyk@raciechowice.pl GOPS  
Grażyna Szczygieł 12 37 25 242 grazyna.szczygiel@raciechowice.pl GOPS  
Weronika Targosz 12 37 25 210 weronika.targosz@raciechowice.pl GOPS  
Katarzyna Terpák 12 37 25 241 katarzyna.targosz@raciechowice.pl GOPS  
Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół Wioletta Flak 12 37 25 226 wioletta.flak@raciechowice.pl 12  
Anna Nawara 12 37 25 225 anna.nawara@raciechowice.pl 12  
Teresa Sawska-Piórecka 12 37 25 228 teresa.sawska@raciechowice.pl 12  
Środowiskowy Dom Samopomocy Marzena Daniel 12 37 25 233 marzena.daniel@raciechowice.pl 10  
Renata Kaczmarczyk 12 37 25 233 renata.kaczmarczyk@raciechowice.pl 10  
Gminna Biblioteka Publiczna Małgorzata Musiał 12 37 25 236 Raciechowice 140  
Agnieszka Piwowarczyk 12 37 25 236 Raciechowice 140  
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Aneta Dobrzycka 12 37 25 235 karolina.chrast@puk.raciechowice.pl Raciechowice 197  
Małgorzata Obajtek 12 37 25 248 malgorzata.obajtek@puk.raciechowice.pl Raciechowice 197  
Paweł Szydłowski 12 37 25 245 pawel.szydlowski@puk.raciechowice.pl Raciechowice 197  
Posterunek Policji 12 37 25 240 Raciechowice 140  
Spółdzielnia "Przystań" 12 37 22 223 Raciechowice 140  
Szkoła Raciechowice 12 37 25 237 Raciechowice 106  
Referat Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Barbara Gawęda 12 37 25 207 barbara.gaweda@raciechowice.pl 13  
Andrzej Kobiałka 12 37 25 222 andrzej.kobialka@raciechowice.pl 5  
Barbara Miąsko 12 37 25 246 barbara.miasko@raciechowice.pl 6  
Danuta Mistarz 12 37 25 201 danuta.mistarz@raciechowice.pl 4  
Jerzy Tymczyszyn 12 37 25 215 jerzy.tymczyszyn@raciechowice.pl 27  
Mariusz Undas 12 37 25 213 mariusz.undas@raciechowice.pl 14  
Samodzielne Stanowisko Jan Papież 12 37 25 219 jan.papiez@raciechowice.pl 16  
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się