INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW I PETENTÓW GMINY RACIECHOWICE

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW I PETENTÓW GMINY RACIECHOWICE

W związku z dużym wzrostem zachorowań na Covid-19 oraz apelem Premiera w trosce o bezpieczeństwo i dobro naszych mieszkańców informuję, że od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 9 kwietnia 2021 roku Urząd Gminy Raciechowice będzie całkowicie zamknięty dla Klientów. Pracownicy Urzędu będą pracować w systemie zdalnym i wewnętrznym.
W sprawach wymagających natychmiastowego załatwienia w USC – Klienci będą przyjmowani po uprzednim telefonicznym umówieniu się 12 37 25 218 lub 12 37 25 217).
Pozostałe sprawy niecierpiące zwłoki będą załatwiane zdalnie a w przypadku konieczności załatwienia osobistego tylko po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.
Do dyspozycji Państwa będą dostępne następujące nr telefonów:

12 37 25 201 lub 12 37 25 203

Wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu Gminy można będzie złożyć do specjalnie do tego przygotowanej urny, która będzie wystawiona przed budynkiem Urzędu Gminy.
Zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy składania wniosków do urzędu za pośrednictwem platformy ePUAP:/raciechowice/skrytka, a w pozostałych przypadkach drogą mailową (urzad@raciechowice.pl).
Z uwagi na wyjątkową sytuację, proszę Państwa o wyrozumiałość. Jedynie postępując rozsądnie i odpowiedzialnie możemy zminimalizować zagrożenie dla nas wszystkich.

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się