„Ważna informacja w sprawie Fotowoltaiki od Stowarzyszenia Turystyczna Podkowa”

„Ważna informacja w sprawie Fotowoltaiki od Stowarzyszenia Turystyczna Podkowa”

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa zwraca się do mieszkańców biorących udział w  projekcie „Montaż instalacji OZE na obszarze LGD Turystyczna Podkowa” o szczególną ostrożność podczas podpisywania protokołów przed montażowych dotyczących instalacji fotowoltaicznych.
W szczególności prosimy zwracać uwagę, czy ankieter ma identyfikator autoryzowany przez Stowarzyszenie oraz weryfikowanie jego tożsamości. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z biurem projektu.

Z uwagi na pojawiające się niepokojące informacje o podszywaniu się osób trzecich pod osoby audytorów, pragniemy poinformować, że dane osób oddelegowanych do przeprowadzania audytów dostępne są na stronie www.turystycznapodkowa.pl w zakładce Projekt OZE, a zakres ich obowiązków nie obejmuje zawierania umów. W sprawie ustalenia terminu podpisania umów prosimy o kontakt z biurem projektu.

Informacja ta dotyczy mieszkańców, którzy podczas naboru ogłoszonego w 2017 roku dopełnili wszelkich formalności i dostali się do projektu.
W razie niepewności, czy jest się uczestnikiem naszego projektu informujemy, że  lista osób zakwalifikowanych do projektu dostępna jest w biurze projektu Lubień 34 lub pod nr telefonu +48 603 219 938.
Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w ramach poddziałania 4.1.1 Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych.

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się