POZYTYWNA opinia Programu Postępowania Naprawczego Gminy Raciechowice

Z satysfakcją pragnę przekazać, że w dniu 27.01.2020 Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej zaopiniowało POZYTYWNIE Program Postępowania Naprawczego Gminy Raciechowice na lata 2020-2022.

Pragnę tym samym wyrazić słowa uznania i serdecznej podzięki dla wszystkich, którzy przyczynili się do opracowania tegoż Programu. W szczególności dziękuje pracownikom merytorycznym Urzędu, Dyrektorom szkół oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i opracowanie działań związanych z tym Programem.

Działania opisane w Programie zostały już w większej części wdrożone, natomiast pozostałe zostaną wykonane zgodnie z harmonogramem.

Powyższym pragnę pokazać, że przy dużej determinacji, zaangażowaniu oraz racjonalnie prowadzonej gospodarce udało się  osiągnąć założony cel czyli normalizację pracy i ekonomii Gminy.

Z wyrazami szacunku
Wójt, Wacław Żarski

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się