Podpisanie umowy pożyczki z Gminą Raciechowice w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

https://www.wfos.krakow.pl/podpisanie-umowy-pozyczki-z-gmina-raciechowice/

24 lipca 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki z Gminą Raciechowice na realizację projektu pn. „Budowa Magistrali Wodociągowej „Etap 1″” w kwocie 6.480.000,00 zł. Przedmiotem zadania jest budowa magistrali wodociągowej, która zapewni wodę pitną dobrej jakości dla 1050 gospodarstw domowych oraz innych obiektów.

Umowy zostały podpisane przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, który reprezentował Prezes Zarządu – Kazimierz Koprowski. W imieniu Gminy Raciechowice umowę podpisał Wójt – Wacław Żarski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy – Anny Wach.

źródło: www.wfos.krakow.pl/podpisanie-umowy-pozyczki-z-gmina-raciechowice/

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się