OBWIESZCZENIE OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ NR 160 W RACIECHOWICACH

I. Na podstawie uchwały Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej
nr V/2019 z dnia 6 czerwca 2019 roku, oraz uchwał Okręgowej Komisji Wyborczej nr 1 – 4 z dnia 10 czerwca 2019 roku w skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Raciechowicach weszły następujące osoby:

  1. Krystyna Korba ─ Przewodniczący(a) Komisji
  2. Jolanta Mistarz ─ Zastępca Przewodniczącego(ej) Komisji
  3. Zofia Oleś ─ Sekretarz Komisji
  4. Alicja Baran ─ Członek Komisji
  5. Agnieszka Kurek ─ Członek Komisji
  6. Barbara Miąsko  ─ Członek Komisji

II. Na podstawie wykazu okręgów wyborczych, utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej, obszar Gminy Raciechowice stanowi jednomandatowy/dwumandatowy * okręg wyborczy nr 160, w powiecie myślenickim. Siedziba Komisji Okręgowej nr 160 mieści się w Raciechowicach nr 277 w budynku Urzędu Gminy Raciechowice pok. Sala obrad.

III. Na podstawie uchwały nr 5 z dnia 10 czerwca 2019 roku, Okręgowa Komisja Wyborcza
nr 160 upoważniła Panią Halinę Adamską-Jędrzejczyk jako pełnomocnika Małopolskiej Izby Rolniczej ds. organizacji oraz do przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej z terenu Gminy Raciechowice w powiecie myślenickim.

IV. Kandydatury na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej przyjmowane będą w terminie do 5 lipca 2019 r. w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w Urzędzie Gminy Raciechowice pok. nr 2.

 

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się