LGD Turystyczna Podkowa Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Konkursie Szopek Tradycyjnych i Krakowskich.

Własnoręczne wykonanie szopek jest dla najmłodszych dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a także całych rodzin okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych i koleżeńskich, wzbogacenia twórczości amatorskiej oraz do poznania ukrytych talentów.

Konkurs jest dwuetapowy. Pierwszy etap zostanie rozstrzygnięty na szczeblu gminnym do 11 grudnia 2018 r. przez gminy, gminne ośrodki kultury, a najlepsze prace przejdą do drugiego etapu. Do drugiego etapu prace należy złożyć w dniach 12 – 13 grudnia 2017 r. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 20 stycznia 2019 r. w Starym Kościele w Sieprawiu.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Jak co roku szczególny nacisk kładziemy na samodzielność w wykonaniu prac.

Zachęcamy do wsparcia finansowego lub rzeczowego konkursu, które zostanie przeznaczone  na nagrody dla uczestników. Darowiznę prosimy wpłacać do 14 grudnia 2018 r. na konto: 74 8591 0007 0240 0510 0534 0001 z dopiskiem: „DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się