Półkolonia dla 40 dzieci z terenu Gminy Raciechowice

Dzięki dofinansowaniu jakie udało się uzyskać Stowarzyszeniu Rozwoju Ziemi Gruszowskiej, możliwa była organizacja półkolonii dla 40 dzieci z terenu Gminy Raciechowice.


Trwająca 10 dni półkolonia pokazała jak ważne jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci w okresie wakacyjnym. Czas ten wypełniony został grami, zabawami, wycieczkami ale także prelekcjami, wykładami nt. profilaktyki zdrowia, żywienia itp. Nie zabrakło również wyjazdów edukacyjnych m.in. do skansenu i na zamek czy do Państwowej Straży Pożarnej.


Dobra zabawa, edukacja i wyjazdy sprawiły, że ta inicjatywa spotkała się z wielką wdzięcznością rodziców i dzieci.
W imieniu organizatorów oraz rodziców składamy serdeczne podziękowania dla Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników działającego przy KRUS za dofinansowanie przedsięwzięcia.


Mamy nadzieję, ze kolejne półkolonie/ obozy uda się zorganizować już w Ferie Zimowe.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji półkolonii oraz urozmaicenia czasu naszym podopiecznym.


Wypoczynek letni w formie półkolonii w 2018 r. w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 375,00 zł na każdego uczestnika.
Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Gruszowskiej, Zamek i Skansen Dobczyce, PSP Myślenice

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się