Projekt „Jeżdżę z głową”

Zakończył się projekt Jeżdżę z głową realizowany przez Gminę Raciechowice przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
40 dzieci z Gminy Raciechowice uczy się jeździć na nartach pod czujnym okiem instruktorów. Zajęcia odbywają się na stoku w Sieprawiu. Cykl zajęć obejmuje 16 godzin nauki.
Dziś odbyły się ostatnie zajęcia, które pokazały jaki ogromny postęp poczyniły dzieci. Wszystkie grupy zjeżdżały z dużego stoku.
W dzisiejszym wyjeździe uczestniczył również Wójt Marek Gabzdyl, który również jeździł z dziećmi na nartach. Po zajęciach na wszystkich czekała niespodzianka w postaci medali i dyplomów dla wszystkich uczestników. Wójt Marek Gabzdyl osobiście udekorował wszystkie dzieci złotym medalem oraz pamiątkowym dyplomem. Medale oraz dyplomy „Super Instruktorów” powędrowały również do nauczycieli, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci a przede wszystkim nauczyli ich techniki jazdy na nartach.
Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy wielu „ślizgów” na stokach.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu z realizacji zajęć.
https://www.youtube.com/watch?v=eKavAm-a0gw&feature=youtu.be

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się
Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast