Informacja – Ankieta

 

 

 

 

W związku z planowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie do wymiany kotłów z programu PONE Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie Wójt Gminy Raciechowice zwraca się z prośbą o dostarczeniu do Urzędu Gminy ankiety budynku mieszkalnego (2017) , którą mieszkaniec otrzymał wraz z „opłatą za śmieci” w 2017r. Prośba skierowana jest do osób, które nie złożyły ankiety w roku 2017.

Ankieta jest elementem wstępnego przygotowania o dofinansowanie planowanych działań  tj. wymiana kotłów centralnego ogrzewania; termomodernizacja budynków mieszkalnych; montaż instalacji: fotowoltaicznych, pomp ciepła, instalacji solarnych. Środki będą pozyskiwane z RPO Województwa Małopolskiego oraz WFOŚiGW w Krakowie.

Celem ankiety jest także inwentaryzacja źródeł emisji na potrzeby aktualizacji Programu Gospodarki Niskoemisyjnej Gminy Raciechowice, co jest warunkiem uzyskania dofinansowania.

W związku z powyższym każdy właściciel gospodarstwa domowego powinien zwrócić wypełnioną i podpisaną ankietę do Urzędu Gminy w formie papierowej, albo przesłać skan na adres   jerzy.tymczyszyn@raciechowice.pl  Informację można uzyskać pod nr tel. 12 37-25-215. Druk do pobrania „Ankieta 2017” dostępna jest również na stronie internetowej

http://raciechowice.pl/pl/pliki/2017-01_Ankieta_2017_smog.pdf   

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się
Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast