Spotkanie Forum Gmin Beskidu Wyspowego

Uprzejmie zapraszam na spotkanie Forum Gmin Beskidu Wyspowego w dniu 1 lutego 2018 roku/ czwartek/ o godz.12.00 w Pensjonacie Janda w Mszanie Dolnej przy ul. Piłsudskiego 25.

Na spotkaniu omówimy szczegółowo program i dofinansowanie akcji „Odkryj Beskid Wyspowy ” w 2018 roku ze środków programu „Małopolska Gościnna”.

Z uwagi że do dnia 6 lutego 2018 roku za pośrednictwem Fundacji Rozwoju Regionu Rabka chcemy zgłosić wniosek o dofinansowanie akcji proszę o osobisty udział Państwa wraz z  osobą odpowiedzialną z ramienia Gminy za akcję Odkryj Beskid Wyspowy, Festiwal Beskidzkie Rytmy i Smaki oraz „Beskidzka Podkówecka”  !!!

 Załączam program akcji odkryj Beskid Wyspowy w 2018 roku .

 Załączam link do konkursu Małopolska Gościnna 2018:

W nawiązaniu do poprzedniej korespondencji przypominam że tylko do dnia 31 stycznia 2018 roku można składać wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć kulturalnych w ramach konkursu Małopolski Mecenat .

Załączam link do konkursu Małopolski Mecenat :

pozdrawiam
Czesław Szynalik

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się
Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast