XVII Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Konkursie Szopek Tradycyjnych i Krakowskich. Impreza ma już kilkunastoletnią tradycję i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Własnoręczne wykonanie szopek jest dla najmłodszych dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, a także całych rodzin okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych i koleżeńskich, wzbogacenia twórczości amatorskiej oraz do poznania ukrytych talentów.

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o zorganizowanie i przeprowadzenie I etapu konkursu na szczeblu gminnym. Regulamin przewiduje, że do II etapu może wejść maksymalnie 20 szopek z każdej gminy. Do 13 grudnia 2017 r. należy wyłonić najlepsze prace. W dniach 14-15 grudnia 2017 r. wytypowane szopki powinny zostać złożone do Starego Kościoła w Sieprawiu. Tam zostaną ocenione przez komisję konkursową. Finał i wręczenie nagród odbędzie się 14 stycznia 2018 r.

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się