„Odszkodowanie za boreliozę” dla rolników, leśników – wykład dla Burmistrzów, Wójtów i Sołtysów

3.11.2017 r. w piątek (po Wszystkich Świętych) o godz 17:00 odbędzie się wykład dla : Burmistrzów, Wójtów i Sołtysów na temat „Odszkodowanie za boreliozę” dla rolników, leśników. Wykład odbędzie się w Hotelu „Pod Kamieniem” w Lipnicy Górnej poczta Lipnica Murowana, woj: małopolskie. Wykład będzie prowadził dr.Marcin Sowiński z Kliniki BCG.

Organizatorem konferencji jest Instytut Profilaktyki Zdrowia,,Vox Naturae”sp.z o.o.z siedzibą w Lipnicy Górnej. Statut naszej spółki obejmuje min. prowadzenie szkoleń z zakresu:zdrowego stylu życia,profilaktyki zdrowotnej jak również organizowanie konferencji dotyczących rozwiązywania problemów poszczególnych grup zawodowych w tym także rolników.Konferencja nasza poświęcona jest boreliozie-chorobie dotyczącej wielu wykonujących zawód rolnika. Ma charakter czysto informacyjny. Konferencji nie towarzyszą żadne działania komercyjne. Naszym celem jest przekazanie maximum informacji dotyczących boreliozy,jej objawów typowych i nietypowych,sposobów skutecznego jej wykrywania jak również aspektów prawnych związanych z boreliozą jako chorobą zawodową rolników.Na tym etapie chcemy- za Waszym pośrednictwem-przybliżyć tę problematykę rolnikom z Małopolski-regionu o jednym z najwyższych wskażników zachorowalności na boreliozę w Polsce.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 20zł.W przerwie przewidziany skromny poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy.

 

mgr Marek Staniak

Prezes Zarządu

 

 

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się