Oddychaj Powietrzem – głosowanie internetowe

Od 15 maja do 13 sierpnia 2017 można głosować na Gminę Raciechowice w plebiscycie http://oddychajpowietrzem.pl/plebiscyt-dla-gmin organizowanym przez firmę Tauron w ramach programu edukacyjnego „Oddychaj powietrzem”. Gmina zdobywa punkty dzięki głosom internautów biorących udział w „Konkursie z klimatem”. http://oddychajpowietrzem.pl/konkurs

W ramach plebiscytu pięć gmin, które uzyskają kolejno największą liczbę głosów internautów (indywidualnych uczestników konkursu), otrzyma nagrodę w postaci czterech oczyszczaczy powietrza o wartości około 3 000,00 zł każdy (oczyszczacze powietrza przekazywane będą do wskazanych przedszkoli i żłobków).

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej. Praca konkursowa może być wykonana jedynie za pośrednictwem strony internetowej konkursu (URL: oddychajpowietrzem.pl/konkurs) wedle wyboru uczestnika poprzez:

  •  udzielenie porady słownie – maksymalnie 900 znaków, wliczając w to spacje i znaki specjalne,
  •  przesłanie filmu o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 30 sekund,

w rozmiarze nie większym niż 10 MB oraz w formacie mp4 lub avi

lub przesłanie zdjęcia w rozmiarze nie większym niż 2 MB oraz w formatach: image/gif, image/jpeg, image/jpg, image/*png, application/*pdf, application/msword.

Uczestnik indywidualny typuje następnie do zwycięstwa z listy dostępnej w formularzu zgłoszeniowym jedną spośród gmin, które ubiegają się o nagrodę w plebiscycie oraz wypełnia ankietę antysmogową. Lista gmin, na które będzie można oddawać głosy, dostępna będzie od rozpoczęcia konkursu, tj. od dnia 15 maja 2017 roku.

Pula nagród dla uczestników indywidulanych to aż 5400 czujników tlenku węgla CO detektor FS1CO marki Ferguson. Głosy oddawać można na stronie: oddychajpowietrzem.pl/konkurs.

Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast