Podziękowanie

Sytuacja, w której znalazł się 5-letni Patryk, mieszkaniec Dobczyc, chory na glejaka – nowotwór mózgu, poruszyła w ostatnich tygodniach serca wszystkich. Kosztowna terapia w Stanach Zjednoczonych przerosła możliwości finansowe nie tylko rodziców chłopca, ale również mieszkańców gminy Dobczyce. Dzięki ludziom dobrej woli z całej Polski udało się zebrać całość niebagatelnej sumy 1,2 mln zł. Cieszę się, że w akcji, w której liczył się czas wspomogli nas również nasi sąsiedzi.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom Gminy Raciechowice, którzy włączyli się w akcję pomocy, za liczne inicjatywy i towarzyszące im zbiórki. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym staraniom wielu dobroczyńców Patryk po przebytym leczeniu powróci do swojego codziennego, dziecięcego życia, które przecież powinno być beztroskie i pełne radości.

Z poważaniem,
(-) Paweł Machnicki
Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się