Zmiana w podziale gminy na obwody głosowania

INFORMACJA WÓJT GMINY RACIECHOWICE
o nowym podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania

Wójt Gminy Raciechowice informuje, że w dniu 10 czerwca 2015 r. podano do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Raciechowice oraz na tablicach sołeckich na terenie gminy Raciechowice uchwały Nr VII/49/2015 Rady Gminy Raciechowice z dnia 8 czerwca 2015 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Zgodnie z art. 12 § 13 Kodeksu Wyborczego ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21 , póz. 112 ze zmianami) na ustalenia Rady Gminy Raciechowice w sprawie zmian w podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych, wyborcom w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Krakowie, w terminie 5 dni od daty podania do publicznej wiadomości niniejszej uchwały.

Cała treść uchwały wraz z załącznikiem dostępna jest na stronie internetowej Gminy.

Uchwała do pobrania

Wójt Gminy
Raciechowice
/-/ Marek Gabzdyl

Raciechowice, dnia 10 czerwca 2015 roku

Załączniki

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się