Zmiana w podziale gminy na obwody głosowania

INFORMACJA WÓJT GMINY RACIECHOWICE
o nowym podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania

Wójt Gminy Raciechowice informuje, że w dniu 10 czerwca 2015 r. podano do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Raciechowice oraz na tablicach sołeckich na terenie gminy Raciechowice uchwały Nr VII/49/2015 Rady Gminy Raciechowice z dnia 8 czerwca 2015 r. w sprawie zmian w podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Zgodnie z art. 12 § 13 Kodeksu Wyborczego ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks Wyborczy (Dz. U. z 2011 r. Nr 21 , póz. 112 ze zmianami) na ustalenia Rady Gminy Raciechowice w sprawie zmian w podziale Gminy Raciechowice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych, wyborcom w liczbie co najmniej 15, przysługuje prawo wniesienia skargi do Komisarza Wyborczego w Krakowie, w terminie 5 dni od daty podania do publicznej wiadomości niniejszej uchwały.

Cała treść uchwały wraz z załącznikiem dostępna jest na stronie internetowej Gminy.

Uchwała do pobrania

Wójt Gminy
Raciechowice
/-/ Marek Gabzdyl

Raciechowice, dnia 10 czerwca 2015 roku

Załączniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się
Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast