Przedsiębiorcy na boisku

III Turniej Firm, organizowany przez Grodzisko Raciechowice w niedzielne popołudnie (21.06.2015) przyciągnął na boisko 12 drużyn. O obronę przechodniego pucharu, ufundowanego przez Wójta – Marka Gabzdyla, walczyła drużyna KAL BUDU.

Tradycyjnie, pod koniec czerwca zorganizowany został turniej firm w piłce nożnej. Oprócz sportowej rywalizacji o puchary, turniej ma drugie przesłanie; dochód z turnieju zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla zawodników trenujących w Grodzisku. W tegorocznej edycji udział wzięły takie drużyny jak: Stal – Mex, Oldboje, Outlet Sport Krzyworzeka, Elkal, Bętkowski Service, Chramel, FH Jelonek, Skórtrans, Kal Bud, Pawstal, Arkadia i Traszkan.

Z roku na rok sportowy poziom wszystkich drużyn się podnosi, co przekłada się na bezpośrednią walkę i rywalizację. W finale spotkały się drużyny Kal Budu oraz Pawstalu. Kal Bud pokonał Stalpaw 4:1 i tym samym obronił puchar wywalczony w ubiegłym roku. W meczu o 3 miejsce drużyna Bętkowski Servie, po rzutach karnych 2:1 ( w podstawowym czasie gry 3:3), pokonała drużynę Stal Mex.

Drużyny biorące udział w turnieju zgodnie potwierdzają, że oprócz sportowej rywalizacji jest to doskonały czas integracji oraz odpoczynku od stresu związanego z prowadzeniem firmy. Większość drużyn już teraz wyraziła chęć udziału w turnieju w przyszłym roku.

Klasyfikacja końcowa:

1. Kal Bud
2. Paw-Stal
3. Bętkowski Service
4. Stal Mex
5. Arkadia
6. Outlet Sport Krzyworzeka
7. Skórtrans
8. Oldboje
9. Traszkan
10. Elkal
11. FH Jelonek
12. Chramel

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się