Przedsiębiorcy na boisku

III Turniej Firm, organizowany przez Grodzisko Raciechowice w niedzielne popołudnie (21.06.2015) przyciągnął na boisko 12 drużyn. O obronę przechodniego pucharu, ufundowanego przez Wójta – Marka Gabzdyla, walczyła drużyna KAL BUDU.

Tradycyjnie, pod koniec czerwca zorganizowany został turniej firm w piłce nożnej. Oprócz sportowej rywalizacji o puchary, turniej ma drugie przesłanie; dochód z turnieju zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla zawodników trenujących w Grodzisku. W tegorocznej edycji udział wzięły takie drużyny jak: Stal – Mex, Oldboje, Outlet Sport Krzyworzeka, Elkal, Bętkowski Service, Chramel, FH Jelonek, Skórtrans, Kal Bud, Pawstal, Arkadia i Traszkan.

Z roku na rok sportowy poziom wszystkich drużyn się podnosi, co przekłada się na bezpośrednią walkę i rywalizację. W finale spotkały się drużyny Kal Budu oraz Pawstalu. Kal Bud pokonał Stalpaw 4:1 i tym samym obronił puchar wywalczony w ubiegłym roku. W meczu o 3 miejsce drużyna Bętkowski Servie, po rzutach karnych 2:1 ( w podstawowym czasie gry 3:3), pokonała drużynę Stal Mex.

Drużyny biorące udział w turnieju zgodnie potwierdzają, że oprócz sportowej rywalizacji jest to doskonały czas integracji oraz odpoczynku od stresu związanego z prowadzeniem firmy. Większość drużyn już teraz wyraziła chęć udziału w turnieju w przyszłym roku.

Klasyfikacja końcowa:

1. Kal Bud
2. Paw-Stal
3. Bętkowski Service
4. Stal Mex
5. Arkadia
6. Outlet Sport Krzyworzeka
7. Skórtrans
8. Oldboje
9. Traszkan
10. Elkal
11. FH Jelonek
12. Chramel

Rozmiar tekstu
Wysoki kontrast