III Małopolskie Forum Finansowe

Tylko przez jeden dzień w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu prowadzone będą warsztaty, bezpłatne doradztwo biznesowe, wykłady z zakresu aktualnych możliwości dofinansowania działalności gospodarczej. Organizatorem imprezy jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – największy partner biznesowy w Małopolsce.

Nowością tegorocznej edycji Forum będą Targi Produktów Finansowych; blisko 40 banków, funduszy kapitałowych, funduszy poręczeniowych, instytucji otoczenia biznesu i firm konsultingowych zaprezentuje konkurencyjną ofertę kierowaną zarówno do startujący jak i prężnie działający przedsiębiorców z całej Małopolski.

Co szczególnie cenne – w jednym miejscu pozyskać będzie można szczegółową ofertę wsparcia finansowego, ale i bezpłatnie skorzystać z usług doradców biznesowych, ekspertów z zakresu nowych programów unijnych i komercjalizacji prac badawczo-rozwojowych? Dodatkowo, w małych grupach prowadzone będą warsztaty przygotowania biznes planu oraz aplikacji unijnych.Dla wszystkich uczestników Forum niezwykle cennym wsparciem może okazać się branżowa konferencja „Finanse są ważne – skąd i jak pozyskać środki na rozwój firmy”, podzielona na trzy obszary tematyczne:

1. Jak wejść na nowe rynki? – o narzędziach wsparcia, z których aktualnie korzystać mogą małopolscy eksporterzy mówić będą przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz eksperci Centrum Business in Małopolska

2. Nowe pieniądze z funduszy europejskich – ofertę wsparcia innowacyjności
i komercjalizacji badań naukowych przedstawią eksperci Politechniki Krakowskiej, Krajowych Punktów Kontaktowych Programów Badawczych UE oraz przedstawiciele Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości.

3. Programy dla przyszłych przedsiębiorców – obszar poświęcony start-up’om oprowadzony przez ekspertów Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, Urzędu Pracy Banku Gospodarstwa Krajowego oraz MARR S.A.

Całodzienna i kompleksowa formuła III Małopolskiego Forum Finansowego to wyjątkowa okazja wsparcia biznesu w Małopolsce, pozwalająca nie tylko pozyskać branżowe informacje, skonsultować konkretne problemy przedsiębiorców i firm; to również szansa na bezpośrednie porównanie konkurencyjnych ofert, poznanie aktualnych trendów gospodarczych i nawiązanie kontaktów biznesowych.


ZAPRASZAMY!
III Małopolskie Forum Finansowe
15 czerwca 2015 r., godz. 10.00,
Stara Zajezdnia, ul. Św. Wawrzyńca 12.
Wstęp wolny.
Więcej informacji na: www.marr.pl

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się