26. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności“ i Olimpijczyków – premia specjalna w Raciechowicach

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności“ i Olimpijczyków jest dla polskiego kolarstwa ważnym wydarzeniem; w wieloetapowej imprezie uczestniczą bowiem wszystkie polskie grupy zawodowe. Ich przedstawiciele mogą rywalizować z zawodnikami z ekip, występujących w najbardziej prestiżowym cyklu ProTour.

Kolarze startują 1 lipca z Lublina do Łodzi i mają do pokonania trasę o długości 737,3 km. Trasa będzie prowadzić przez sześć województw: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie i łódzkie.

2 lipca (czwartek) kolarze będą pokonywać najdłuższą trasę z Nowego Sącza do Jaworzna (187,3 km). Przejadą również przez Gminę Raciechowice, gdzie przebiegać będzie premia specjalna. Planowana godzina przejazdu 15.00 – 15.30W podanych godzinach mogą pojawić się utrudnienia na trasie przejazdu.

Planowana część trasy to: Jodłownik – Szczyrzyc – Góra Jana – Krzesławice – Zegartowice Raciechowice – Czasław – Dobczyce

Więcej informacji: http://www.wyscig.com.pl/

Może Ci się również spodoba

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się