Odmłodzona Liga Siatkówki powiatu myślenickiego

W końcu młodsi miłośnicy piłki siatkowej doczekali się możliwości uczestnictwa w Lidze siatkowej powiatu myślenickiego.

Zapraszamy wszystkich do udziału! Do 20 września 2014 r. trwają zapisy do Ligii Piłki Siatkowej Powiatu Myślenickiego . Organizatorem jest Zespół Szkół Techniczno – Ekonomicznych im. Mikołaja Reja w Myślenicach oraz TKKF Uklejna Myślenice.

Warunki uczestnictwa w lidze: drużyna musi zostać złożona w większości z amatorów, jednak organizator dopuszcza możliwość przebywania na boisku maksymalnie dwóch osób, które grały w zawodowych klubach sportowych poniżej pierwszej ligi. Dla zawodników 1 Ligii obowiązuje 2- letnia karencja. Drużyna musi składać się z co najmniej 2 dziewczyn stale przebywających na boisku. Każdy z zawodników musi posiadać ukończone 18 lat.

„Liga została stworzona dla młodych miłośników siatkówki z naszego regionu, po licznych komentarzach i zapytaniach ze strony młodszych drużyn, dla których warunki uczestnictwa były nie do spełnienia, z uwagi na obowiązujący limit wiekowy zawodników” mówi jeden z głównych organizatorów Ligi Sławomir Tracz.

Do 20 września należy zgłosić drużynę oraz wpłacić wpisowe (200 zł od drużyny) u organizatora. Dokumenty i szczegóły na temat Ligii dostępne są na stronie internetowej www.siatkamyslenice.pl.tl

Rozgrywki prowadzone są pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Starostwa Powiatowego Myślenice. Patronat medialny objęła Gazeta Myślenicka i portal miasto-info.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Administratorem wszelkich danych osobowych zawartych w plikach cookies na tej stronie jest Urząd Gminy w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 277. Polityka prywatności | Zgadzam się